HAKKIMIZDA

 PARLAK HUKUK BÜROSU, 1999 yılında Istanbul Barosu’na 23048 sicil numarası ile kayıtlı Av. Cesim Parlak tarafından kurulmuştur. Bugüne kadar birçok davayı başarı ile sonuçlandıran Av. Cesim Parlak ve Parlak Hukuk Bürosunun seçkin avukat kadrosu, farklı alanlarda edindikleri deneyimleriyle müvekkillerine kaliteli ve çözüm odaklı hizmet sunmayı amaç edinmişlerdir. Parlak Hukuk Bürosu, kurulduğu günden bu yana emin adımlarla ilerleyerek yoğun bir motivasyon ile büyümüş ve sunmuş olduğu hizmet kalitesini arttırmıştır.

 PARLAK HUKUK BÜROSU, gününü yakalamayı hedefleyen yaklaşımı ile, iş dünyasının her alanı ile ilgili, çağdaş ve çözüm odaklı sonuçlara ulaşmayı hedeflemekte, bu amaçla profesyonel ekip çalışmalarını araştırmacı ve dinamik bir kadro ile yürütmektedir.Merkezi Istanbul’da bulunan Parlak Hukuk Bürosu aynı zamanda Ankara, İzmir, Bursa ve Antalya’da bulunan çözüm ortağı ofisleri ile müvekkillerine üst düzey kalitede hizmet vermektedir. PARLAK HUKUK BÜROSU, ülkemizdeki hukuk konusundaki gelişmeleri ve değişen yasaları sıcağı sıcağına takip etmekte ve müvekkilerini bu değişimlerden anında haberdar ederek , sorunlara etkin çözüm üretmektedir.

 PARLAK HUKUK BÜROSU, geniş bir müvekkil portföyüne sahip olup, şirketlere danışmanlık hizmeti vermektedir. Uluslararası standart ve kalitede hizmet vermeyi ilke edinen Parlak Hukuk Bürosu, müvekkillerinin faaliyet gösterdikleri sektörler üzerinde analizler yapıp onların ihtiyaçlarına cevap verecek nitelikte önleyici hukuki çözümler sunmaktadır. Parlak Hukuk Bürosu ile çalışan müvekkiller, istedikleri zaman aralıklarında Parlak Hukuk Bürosunun tescilli raporlama sistemi ile dosyaları hakkında en güncel ve anlaşılır bilgiye ulaşmaktadırlar. Parlak Hukuk Bürosu, müvekkillerine ilişkin tüm bilgi ve belgeleri üst düzey güvenlik içinde saklamakta olup, müvekkilleri ile gizlilik sözleşmesi yapmaktadır.

 PARLAK HUKUK BÜROSU, çalışmalarını hukukun ve mesleğin çizdiği etik kurallara bağlı olarak, yoğun bir çalışma temposu içerisinde gerçekleştirmektedir. Büromuz, çalışma prensipleri doğrultusunda ulusal ve uluslararası hukuka dair çeşitli alanlarda toplam 15 Avukat, 3 stajyer avukat, 3 uzman adli takip personeli ve diğer idari personel olmak üzere toplam 25 kişilik bir kadro ile tam zamanlı, ayrıca üniversitelerin özel hukuk ve kamu hukuku alanlarında uzman öğretim görevlilerinden danışmanlık desteği alarak hizmet vermektedir.