KADROMUZ

AV. CESİM PARLAK (c.parlak@cesimparlak.com.tr)

Parlak Hukuk Bürosunun kurucusu olan Av. Cesim Parlak 1974 yılında Kars’da doğmuştur. İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesini 1997 yılında derece ile bitiren Av. Cesim Parlak stajını İstanbul Barosunda tamamladıktan sonra aktif olarak meslek hayatına başlamıştır. Kurucusu bulunduğu Parlak Hukuk Bürosu ile birlikte Türkiye’nin önde gelen şirketlerine Ticaret Hukuku, Borçlar Hukuku, İdare Hukuku alanlarında danışmanlık yapmakta olan PARLAK,  özellikle Ceza Hukuku alanında uzman kimliği ile tanınmaktadır. Av. Cesim Parlak birçok sosyal yardım ve dayanışma derneğine gönüllü üye olup, sosyal sorumluluk projelerinde aktif olarak yer almaktadır.

AV. SELİN TUÇE ERKAYMAZ (s.erkaymaz@cesimparlak.com.tr)

Kocaeli Hukuk Fakültesinden mezun olan Av. Selin Tuçe Erkaymaz, İcra ve İflas Hukuku, Medeni Hukuk alanlarında uzmandır. Av. Selin Tuçe Erkaymaz ingilizce bilmektedir

AV. HAYRİYE ÇAĞIR

Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olan Av. Hayriye Çağır, Ceza Hukuku, Medeni Hukuk, Ticaret Hukuku, gayrimenkul Hukuku alanlarında uzmandır. Av. Hayriye Çağır ingilizce bilmektedir.

AV. UFUK ÇERİK (u.cerik@cesimparlak.com.tr)

Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olan Av. Ufuk Çerik, Ceza Hukuku, Ticaret Hukuku, Medeni Hukuk, İcra ve İflas Hukuku alanlarında uzmandır. Av.Ufuk Çerik ingilizce bilmektedir.

 

Muhasebe ve Mali İşler Müdürümüz :

Emin ŞENOL  (info@eminsmm.com) www.eminsmm.com